31 maja i 1 czerwca odbyły się finały konkursów matematycznych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 2 pod patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia.

Konkurs „Mistrz Matematyki” poprzez ciekawe zadania sprawdzał ogólną wiedzę matematyczną uczniów klas szóstych, zaś w turnieju „Potyczki matematyczno – ekonomiczne” uczniowie klas VII i VIII ścierali się z ekonomią i finansami. W obu konkursach nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca.
I miejsce z wynikiem 14/14 punktów i tytuł Laureata Powiatowego Konkursu „Mistrz Matematyki” uzyskał Michał Potoczny – uczeń klasy VI e.
III miejsce i tytuł laureata w Powiatowym Turnieju „Potyczki Matematyczno – Ekonomiczne uzyskała Jagoda Drozdowicz – uczennica klasy VIII a
Tytuł finalisty w Powiatowym Turnieju „Potyczki Matematyczno – Ekonomiczne uzyskał Mateusz Romanik – uczeń klasy VIII c
Serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów.