• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Ósmoklasiści (kl. 8a, 8b i 8d) uczestniczyli 5 października w wyjątkowych lekcjach historii. Odwiedzili Izbę Pamięci i Tradycji w Zespole Szkół Budowalnych i Ogólnokształcących (BudowlankaJaroslaw). Tam wysłuchali prelekcji dotyczącej II wojny światowej na terenie naszego miasta oraz obejrzeli film o pierwszym transporcie więźniów z jarosławskiej Budowlanki do Auschwitz. Obejrzeli również wystawę poświęconą Michałowi Zielińskiemu, mieszkańcowi Jarosławia i autorowi słów piosenki "Serce w plecaku". Następnie ósmoklasiści udali się do Jarosławskie Opactwo, by zobaczyć ekspozycję o św. Janie Pawle II i bł. Stefanie Wyszyńskim.

12345678910

 

 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook