Szkoła Podstawowa nr 4
im. Stefana Żeromskiego
w Jarosławiu

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

„Jarosław i powiat jarosławski w legendach i podaniach” – to tytuł konkursu historyczno – plastycznego, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 4. Jego uroczyste rozstrzygnięcie zorganizowaliśmy 3 czerwca. Laureaci z terenu powiatu otrzymali nagrody. W kategorii klas najmłodszych (1-3) pierwsze miejsce zdobyła Magdalena Gołąb ze Szkoły Podstawowej Sióstr Niepokalanek. Na drugim miejscu uplasowała się nasza uczennica, Lena Domszy. Wśród klas 4-6 jury przyznało dwa miejsca pierwsze: Miłoszowi Gulikowi (SP 1) oraz Wiktorii Kamińskiej (SP 4). Drugie miejsce zajęły: Milena Korytko (SP 1 w Pruchniku) i Karolina Dusiło (SP 4). Trzecia nagroda trafiła do Martyny Bis ze Szkoły Podstawowej w Manasterzu oraz Mileny Warzochy (SP 10). Wyróżnienia otrzymali: Julia Kamińska (SP 1), Karol Murzyn (SP 10) oraz Julia Majkut ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. w Radymnie. W grupie siódmo- i ósmoklasistów zwyciężyła Emilia Markowicz (SP 11). Drugą nagrodę jurorzy przekazali Julii Magryś (SP 11), a trzecią – Emilii Kamińskiej (SP 4). Serdecznie gratulujemy nie tylko zdobytych wyróżnień, ale przede wszystkim pomysłowości, która łączy się ze znajomością kultury i tradycji Ziemi Jarosławskiej.

12345678910111213

facebook

facebook

facebook