Szkoła Podstawowa nr 4
im. Stefana Żeromskiego
w Jarosławiu

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Zdobyciem pucharu przez drużynę „Czwórki” zakończył się 3 czerwca miejski Piknik Rowerowy w Szkole Podstawowej nr 9. Impreza została zorganizowana z okazji Światowego Dnia Roweru. Jak przystało na tę okazję, uczniowie i nauczyciele trasę ul. Żeromskiego – Łazy Kostkowskie pokonali na jednośladach. Na miejscu konkurowali z innymi uczestnikami zabawy w takich kategoriach jak: znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy oraz przepisów ruchu drogowego, zawody rowerowe, przeciąganie liny czy skok w dal. W tej ostatniej kategorii oraz udzielaniu pomocy przedmedycznej okazaliśmy się najlepsi. Po zsumowaniu punktów za wszystkie konkurencje, jurorzy przyznali nam pierwsze miejsce. Nasi zawodnicy z radością odebrali puchar. Wielkie brawa!

 12345678910111213141516

facebook

facebook

facebook