„Moje Podkarpacie. Najpiękniejsze miejsca oraz ich historia” - pod taką nazwą uczniowie klas piątych realizowali autorski projekt interdyscyplinarny. Głównym celem było promowanie województwa podkarpackiego jako terenu atrakcyjnego turystycznie. Piątoklasiści wzięli pod lupę różnorakie miejsca godne polecenia. Na historii poznawali ich dzieje oraz legendy z nimi związane. Podczas zajęć z geografii tworzyli mapy naszego regionu, na języku angielskim przygotowywali opisy wybranych miejscowości. Z kolei lekcje techniki służyły do konstruowania makiet zamków i innych zabytków, a informatyka – do tworzenia prezentacji multimedialnych. Efekty dwumiesięcznej pracy można podziwiać na korytarzu III piętra.

123456789101112131415161718192021222324