W bieżącym roku szkolnym przystąpiliśmy do XI edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje Dane – Twoja Sprawa”, którego organizatorem jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W ramach tego przedsięwzięcia, ogłosiliśmy konkurs tematyczny dla naszych uczniów. Otrzymaliśmy 37 prac (6 z oddziałów „0”, 8 z klas I – III oraz 23 z klas IV – VIII). Wpłynęło 21 prac plastycznych, 15 prezentacji multimedialnych oraz 1 film. Komisja konkursowa, której posiedzenie miało miejsce 15 lutego, postanowiła przyznać następujące nagrody:
Prace plastyczne
W kategorii wiekowej oddział „0” – klasa III
I miejsce: Wiktoria Kamińska, kl. III a
II miejsce: Nicola Dryla, oddział 0 b
III miejsce: Ewa Ziętek, oddział 0 b
W kategorii wiekowej klas IV - VIII
I miejsce: Wiktoria Jaroni, kl. VIII c
II miejsce: Marianna Solska, kl. V b
III miejsce: Wiktoria Klucznik, kl. VI d
Prezentacje multimedialne / filmy
W kategorii klasy od IV do VIII
I miejsce: Maria Kłoda, kl. V b
II miejsce: Jakub Gniady, kl. VIII a
III miejsce: Emilia Kamińska, kl. VI b
Wręczenie nagród i dyplomów (te drugie otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu) odbyło się 5 marca. Uroczystość swoją obecnością uświetnił Pan Arkadiusz Korbelak, który od 3 lat w naszej szkole pełni funkcję Inspektora Danych Osobowych.