W tradycji naszej szkoły zapisało się już kilka charakterystycznych wydarzeń. Jednym z nich jest z pewnością Kiermasz wielkanocny, który niestety w tym roku odbył się nieco inaczej.
Poprzedzające kiermasz dwa tygodnie przed odejsciem uczniów na zdalne nauczanie obfitowały w ciężką pracę włożoną w przygotowania. Uczniowie klas trzecich a i b podczas zajęć w szkole , jak również w trakcie zajęć świetlicowych tworzyli ozdoby wielkanocne.Do pomocy przyłączyły się równiez klasy młodsze oraz rodzice uczniów z klas I-III.
Wszystkie te wysiłki opłaciły się, ponieważ tegoroczny Kiermasz wielkanocny był przekazany na cel charytatywny na leczenie chorego dziecka Antosia przy parafii Parafia Matki Bożej Bolesnej w Jarosławiu.
Podczas pracy nad kiermaszem uczniowie mogli przekonać się jak pozyskać surowce wtórne i wykorzystać recykling w celu wykonania dekoracji.Pozyskane wcześniej różne drobiazgi,szpulki po niciach,żarówki,pojemniczki plastikowe,butelki zamieniły się w zaskakujące świąteczne ozdoby.Powstały kolorowe króliki,pisanki,koszyczki,kurczaczki i baranki z masy solnej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania kiermaszu.

1234567891011121314151617181920212223242526272829303132