Szkoła Podstawowa nr 4
im. Stefana Żeromskiego
w Jarosławiu

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

W uroczystość Wszystkich Świętych nasi uczniowie pod opieką nauczycieli kwestowali na Nowym Cmentarzu przy ul. Krakowskiej. Zebrane środki przeznaczone będą na renowację zabytkowych nagrobków Starego i Nowego Cmentarza w Jarosławiu oraz polskiej nekropolii w Jaworowie na Ukrainie. Akcja, której głównym organizatorem jest Komitet Społeczny na Rzecz Ratowania Zabytków Starych Polskich Cmentarzy, przeprowadzona została po raz dwudziesty dziewiąty. Pierwszy raz swoim zasięgiem objęła Nowy Cmentarz. Tutaj realizatorem przedsięwzięcia była nasza szkoła - przy wsparciu Stowarzyszenia Miłośników Jarosławia.

1234567891011121314151617182021222324

facebook

facebook

facebook