Certyfikat jakości kształcenia dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarosławiu.
Z radością informujemy, że XVII edycja Programu „INSA.LING” dla szkół przyniosła społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarosławiu wspaniały sukces. Certyfikatem Jakości Kształcenia zostali nagrodzeni uczniowie klas: 7b, 7c, 8a, 8b, 8c, 8d. Dla uczniów oznacza to, że biorąc udział w programie poszerzyli zakres słownictwa i podnieśli poziom pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Systematyczna praca i zaangażowanie uczniów dały im powód do zadowolenia z osiągniętego sukcesu.
W programie swoich uczniów wspierają nauczyciele: Joanna Matusz- Smorąg i Monika Lemek.Wszystkim uczestnikom obecnej XVII edycji życzymy motywacji do systematycznej pracy i osiągnięcia super efektu!
Gratulujemy nagrodzonym uczniom!