Szkoła Podstawowa nr 4
im. Stefana Żeromskiego
w Jarosławiu

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Najlepsi sportowcy jarosławskich szkół podstawowych otrzymali 21 czerwca w Urzędzie Miasta nagrody. W gronie wyróżnionych znalazły się nasze złote medalistki: Dominika Jop (kl. VIII b), Alicja Kluz i Karolina Osada (VIII d). Zawodnicy z całego miasta przyjęli gratulacje od Pana Dariusza Tracza, wiceburmistrza Jarosławia; Pani Renaty Chlebowskiej, dyrektor Wydziału Oświaty i Sportu Urzędu Miasta oraz prezesa i wiceprezesa Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Jarosławiu (organizatora zawodów i młodzieżowych igrzysk), Panów: Bogusława Musura i Dariusza Tomasa. Wszystko odbyło się w ramach oficjalnego zakończenia sportowego roku szkolnego.
Fot. Urząd Miasta Jarosławia
 
 
Uczennice odbierają nagrody za najlepsze wyniki w sporcie.

facebook

facebook

facebook