Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w gronie 7 podkarpackich placówek oświatowych, które otrzymały certyfikat „Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia”. Komisja ogólnopolskiego konkursu brała pod uwagę ofertę programów wychowania fizycznego szkoły, skierowaną do wszystkich uczniów i odnoszącą się do wszelkich form aktywności. Wręczenie nagród odbyło się 18 października w Boguchwale. Był to jeden z punktów Podsumowania Współzawodnictwa Sportowego Szkół, Klubów, Gmin i Powiatów za rok szkolny 2021/2022. Świadectwo aktywnej szkoły otrzymaliśmy wraz z bonem na zakup sprzętu sportowego. Nagrody wręczyły: Pani Małgorzata Rauch, Podkarpacki Kurator Oświaty i Prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego oraz Pani Anna Wielgosz, reprezentantka Polski w lekkoatletyce i brązowa medalistka Mistrzostw Europy.