Zapraszamy do obejrzenia relacji z przebiegu miejskich zawodów szachowych, które 21 października odbyły się w naszej szkole. Imprezę, wraz z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym, przygotowaliśmy w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Do rozgrywek stanęli zawodnicy z wszystkich jarosławskich szkół podstawowych. W kategorii młodzieżowej złoto zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 10. Na miejscu drugim uplasowali się reprezentanci „Czwórki”, a na trzecim „Piątki”. Wśród młodszych zawodników pierwsze miejsce wywalczyli szachiści z SP 7, drugie ze Szkoły Sióstr Niepokalanek, trzecie – SP 4, SP 5 i SP 10. Gratulujemy!