W badmintonie jarosławska „Czwórka” nie ma sobie równych! Przekonali się o tym uczestnicy powiatowego turnieju dla dzieci w tej dyscyplinie, który odbył się 21 października w Przeworsku. Nasi zawodnicy nie odpuścili w żadnej kategorii, w której startowali. Wśród chłopców z klas 7-8 pierwsze miejsce zajął Bartłomiej Czogała. Zaraz za nim uplasował się Maksymilian Cach. Podium zamknął także zawodnik SP 4 – Paweł Kowal. Dziewczęta spisały się równie imponująco. Czwartoklasistki rozgromiły rywalki, zajmując cztery pierwsze miejsca. Najlepsza okazała się Oliwia Czogała, kolejne były: Ida Łajtar, Karolina Machała i Stella Dziukiewicz. W kategorii uczennic klas szóstych na podium stanęła Maja Blok (miejsce trzecie), czwarta lokata należała do Kingi Weremińskiej oraz Zuzanny Blok. Identyczny wynik uzyskały siódmoklasistki. Ambra Mitkowski była trzecia, a Karolina Jagieła – czwarta. Gratulujemy!