Do oddziału zerowego zawitali niecodzienni goście: miłośnik przyrody i myśliwy z Koła Łowieckiego „Hejnał” w Jarosławiu, specjalista dogoterapii oraz wychowawczynie i podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego (OREW im.K.Rajtar PSONI Koło w Jarosławiu) , działającego przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Jarosławiu. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z zaprzyjaźnionego ośrodka poznały wiele tajemnic lasu, m.in. tamtejszą zwierzynę i zostawiane przez nią ślady. Następnie przyszedł czas na zajęcia z udziałem psa oraz uświadomienie sobie, jak bardzo pomocnym dla człowieka może być ten czworonóg. Nie zabrakło również specjalnie na tę okazję przygotowanych piosenek i kolorowanek.