Za nami siódma edycja miejskiego konkursu plastycznego na bożonarodzeniową kartkę z motywem Jarosławia. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 8 grudnia w Urzędzie Miasta. Nagrody wręczył wiceburmistrz, Pan Dariusz Tracz. Wśród laureatów znaleźli się nasi uczniowie. W kategorii dzieci młodszych ze szkół podstawowych miejsce trzecie zajęła Michelle Jabłońska z klasy 3 a. Wyróżnienia trafiły do Adriana Płocicy (1 a) i Jeremiego Kuśnierza (3a). W kategorii klas 4-8 laureatką trzeciej nagrody została uczennica klasy 6 b, Alicja Hamelusz. Wyróżnienia otrzymali: Mikołaj Dąbrowski (4 b), Lena Pęcak (4b) , Milena Ważna (5 b) oraz Dominik Tamsaout (7 b). Dodajmy, że z całego miasta od dzieci klas 0-3 na konkurs wpłynęło 148 kartek, zaś w starszej grupie 98 prac. Gratulujemy!