12 grudnia zainicjowaliśmy Szkolny Tydzień Godności i Tolerancji. Znakiem rozpoznawczym rozpoczętego przedsięwzięcia były uśmiechnięte buźki. Można było je zobaczyć przypięte na ubraniach każdego ucznia i nauczyciela. Jeszcze ważniejsze stały się pogodne twarze. Tak właśnie wyglądają osoby, które szanują innych oraz same doświadczają szacunku od drugiego człowieka. Przed nami kolejne inicjatywy związane z Tygodniem Godności i Tolerancji. We wtorek będziemy dzielić się dobrym słowem, w środę obejrzymy filmy promujące tolerancję. Czwartek upłynie pod znakiem happeningu, a w piątek zaprezentujemy zredagowane przez uczniów przepisy na szczęście.