Marianna Solska i Maria Kłoda z klasy 7 b reprezentowały naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Humanistycznym „W romantycznej zadumie…”. Obie zostały jego laureatkami. Spośród autorów prac literackich (są nimi uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych Jarosławia oraz okolic) komisja nagrodziła trzy osoby, w tym dwie uczennice "Czwórki". Pierwsze miejsce otrzymała Marianka, drugie Marysia. Gratulujemy!
Konkurs, pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Starosty Jarosławskiego, przygotował Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród miało miejsce 21 marca w siedzibie organizatora.