Nasz zespół taneczny miał okazję zaprezentować się widzom z całej Polski w konkursie online programu TVP „ You Can Dance”. Niestety, konkurencja około 350 szkół z wszystkich województw była ogromna i nie udało nam się zakwalifikować do zwycięskiej dziesiątki. Zebraliśmy jednak prawie 10 tys. głosów, znajdując się w czołówce Podkarpacia. Dziękujemy uczennicom za mistrzowski pokaz. Słowa uznania kierujemy do wszystkich, którzy wiernie wspierali tancerki SP 4, codziennie (od 24 lutego do 5 marca) klikając w prezentację ich występu. Gratulujemy również wszystkim laureatom – zwłaszcza zdobywcom pierwszego miejsca, czyli uczniom Szkoły Podstawowej nr 10 w Toruniu.