Informujemy, że swoją działalność rozpoczęło Szkolne Koło Mediatorów Rówieśniczych. Zadaniem uczniów należących do koła będzie polubowne rozwiązywanie sporów pojawiających się wśród dzieci i młodzieży. Mediatorzy mają uczestniczyć w rozmowach między skonfliktowanymi osobami i w bezstronny sposób znajdować satysfakcjonujące dla wszystkich rozwiązanie. Zespół tworzy ośmioro uczniów: Julia Birek, Karolina Jagieła, Patrycja Pelc, Ambra Mitkowski (7 a) oraz Julia Mocur, Milena Bułas, Maria Kłoda i Domnik Tamsaout (7 b). Siódmoklasistom oraz opiekunowi koła, Ks. Markowi Demskiemu, życzymy jak najmniej powodów do prowadzenia mediacji, a także mądrych rozwiązań.