2500 nowych buków pojawiło się 19 kwietnia na terenie Nadleśnictwa Jarosław – w okolicach Radawy. Wszystko dzięki akcji sadzenia drzew, zorganizowanej z okazji zbliżającego się święta, jakim jest #ŚwiatowyDzieńZiemi. Trud nad powstaniem zagajnika podjęli uczniowie klasy 8 e. Ich towarzyszami pracy byli: Burmistrz Jarosławia, Pan Waldemar Paluch, Pani Dorota Batiuk - Jankiewcz Radna Rady Miasta Jarosławia, pracownicy Nadleśnictwo Jarosław, Lasy Państwowe i głównego organizatora - PWiK Jarosław, a także Panie uczące w naszej szkole. Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na ten umysłowy – m.in. podczas konkursu z wiedzy o lesie i jego mieszkańcach. Nie zabrakło również chwil na wspólny odpoczynek.

34567891011121314151617181920212223