Uczniowie klasy 1 c wzięli udział w Festiwalu Kreatywności, który 11 maja odbył się w PWSTE w Jarosławiu. Imprezę dla dzieci z klas 1 -3 szkół podstawowych rozpoczęło wspólne obejrzenie spektaklu „Bajkowe podróże”. Później najmłodsi mieli okazję oddać się twórczym zabawom. Każdy mógł spróbować m.in. kodowania, przejścia ścieżką sensoryczną, wcielenia się w aktora czy chemika. Atrakcją była też specjalna loteria. Zajęcia przygotowali i przeprowadzili studenci pedagogiki wczesnoszkolnej Instytutu Humanistycznego jarosławskiej uczelni. Wybór uczniów reprezentujących „Czwórkę” podczas opisanego przedsięwzięcia nie był przypadkowy. Wychowawczyni klasy 1 c to jedna z organizatorek Festiwalu Kreatywności.