Poznajmy się – pod takim hasłem, 18 maja w Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cieszanowie, odbyło się spotkanie integracyjne dla czwartoklasistów podkarpackich placówek oświatowych, które od września ubiegłego roku realizują projekt Kuratora Oświaty „SP! Serce i Pomoc”. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów klasy 4 b wraz wychowawczynią. Zjazd był okazją do zawarcia nowych znajomości, a także do świetnej zabawy. Uczestnicy imprezy wzięli udział w grze terenowej, rozwiązywali zadania logiczne, uczestniczyli w eksperymentach chemicznych oraz konkurencjach sprawnościowych.

Przypomnijmy, że działania realizowane w ramach przedsięwzięcia „SP! Serce i Pomoc” miały pomóc czwartoklasistom w przyjazny oraz bezstresowy sposób wejść w drugi etap edukacji. Wsparcie w tym zakresie oferowali wychowawcy, nauczyciele oraz starsi uczniowie.