Olivia Wardyga z klasy 7 b to nasza laureatka konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego. Do zmierzenia się z zadaniami kolejnych szczebli olimpiady przygotowała ją Pani Ewelina Rząsa. Siódmoklasistka język niemiecki ma we krwi. Jeśli chodzi o czytanie, to zdecydowanie woli pochłaniać książki w języku Goethego niż Mickiewicza. W szkole - poza przedmiotem, w którym odnosi tak duże sukcesy – szczególnym zainteresowaniem darzy biologię i historię. Po lekcjach z przyjemnością pływa, jeździ konno, gra na pianinie i ćwiczy sztuki walki. Oczywiście ważne miejsce zajmuje śpiew, występy na scenie i sukcesy wokalne Olivki są nam dobrze znane.
Gratulujemy tytułu laureata!