Drugie miejsce zdobyła drużyna „Czwórki” podczas II Rajdu Rowerowego, który 6 czerwca odbył się w Szkoła Podstawowa nr 9 im. T. Kościuszki w Jarosławiu. Impreza została zorganizowana z okazji Światowego Dnia Roweru (3 czerwca). Jak przystało na tę okazję, uczniowie i nauczyciele trasę ul. Żeromskiego – Łazy Kostkowskie pokonali na jednośladach. Na miejscu konkurowali z innymi uczestnikami zabawy w takich kategoriach jak: znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy oraz przepisów ruchu drogowego, zawody rowerowe, przeciąganie liny czy skok w dal. Po zsumowaniu punktów za wszystkie konkurencje, jurorzy przyznali nam drugą nagrodę. Brawo!