Ścisłe umysły naszych uczniów nie zawiodły! 15 czerwca w Szkoła Podstawowa Nr 2 im.ks. Stanisława Konarskiego troje przedstawicieli „Czwórki”, uczestniczących w powiatowych konkursach matematycznych, odebrało nagrody. Zuzanna Hetnar (kl. 8 d) zajęła trzecie miejsce w „Potyczkach matematyczno – ekonomicznych” dla siódmo- i ósmoklasistów. Z kolei w zmaganiach uczniów klas szóstych, odbywających się pod hasłem „Mistrz matematyki”, zwycięzcą okazał się Paweł Barski (6 c). Na drugim miejscu uplasował się Piotr Buszewski (również 6 c). Zwieńczeniem wręczenia nagród było wyjście czwórkowych laureatów na lody. Naszej trójce mistrzów wraz z ich matematyk, Panią Renatą Wojtowicz, bijemy wielkie brawa 👏👏👏.