Drugie miejsce zdobyła nasza drużyna w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Chłopców o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby oraz Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zawody odbyły się 14 czerwca pod patronatem Posła na Sejm RP 𝐓𝐚𝐝𝐞𝐮𝐬𝐳𝐚 𝐂𝐡𝐫𝐳𝐚𝐧𝐚 i Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota. Poświęcone były Bogdanowi Zającowi, piłkarzowi Wisły Kraków i trenerowi polskiej reprezentacji. Gratulujemy ternerom, Panu Bogusławowi Musurowi i Panu Arturowi Kurce. Brawa dla zawodników „Czwórki”, wśród których znaleźli się: Bartłomiej Czogała , Alex Dryla, Karol Garfias Sanitago Mikołaj Blok, Paweł Kowal , Franciszek Rejterowski, Maksymilian Cach, Kamil Sobolewski i Szymon Baran (Szymek otrzymał też tytuł najlepszego piłkarza turnieju).