Reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym to zaszczyt, ale i obowiązek. Nasi ósmoklasiści godnie i z zaangażowaniem sprawowali swoją funkcję. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego klas ósmych oficjalnie podziękowaliśmy chorążym pocztu: Stanisławowi Kaweckiemu (kl. 8 d) i Michałowi Kuźmie (8 b), a także asyście: Wiktorii Cach (8 d), Patrycji Zazuli (8 a) oraz Wiktorii Olejarz (8 b). Wyrazy wdzięczności składamy także uczennicom od czasu do czasu wspomagającym nasz główny skład. Sztandar przekazaliśmy siódmoklasistom, którzy złożyli podniosłe ślubowanie. Od teraz we wszystkich szkolnych i miejskich uroczystościach reprezentować nas będą: Franciszek Krygowski, Michał Magdoń, Julia Birek, Maja Chrapek, Maria Kłoda, Karolina Jagieła oraz Patrycja Pelc.