Prawdziwie wiejskiego życia mogli zakosztować 22 września uczniowie klasy 5 a i 5 b. Wszystko dzięki pieszej wycieczce do Stajnia Pysiowe Ranczo w Jarosławiu. Nie lada atrakcją okazały się przejażdżki konne i poprzedzające je przygotowanie zwierząt, z którymi piątoklasiści szybko się zaprzyjaźnili. Z równie wielką sympatią uczestnicy wyprawy podziwiali kury, króliki, krowy, świnki morskie, legwana oraz koty. Sporo radości przyniosło błądzenie w labiryncie z kukurydzy, degustacja malin prosto z krzewów czy zajęcie miejsca w kultowym samochodzie fiat 126 p. Była także okazja do praktycznego poznania wielu roślin. To już kolejny rajd pieszy uczniów wspomnianych klas, połączony z kontaktem z naturą i żywą lekcją przyrody.

12345678910111213141516171819202122232425