Drugą nagrodę zdobyli nasi uczniowie podczas wojewódzkiego finału projektu TEATR W SIECI/NATENCZAS. Młodzi aktorzy z klas 6 b i 7 a (Lena Basińska, Milena Ważna, Mikołaj Smorąg, Gabriela Bukowa, Antonina Krzanowska oraz Dawid Wańczycki – Drąg) zaprezentowali 6 października na scenie Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie etiudę „Tam albo nie tam”, opartą na wierszach Wisławy Szymborskiej: „Atlantyda”, "Niektórzy lubią poezję" i "Mała dziewczynka ściąga obrus". Konkursowy występ poprzedziła kilkutygodniowa praca pod kierunkiem artystycznym Pani Moniki Adamiec. Jurorzy ocenili nasz występ jako wciągający widza w historie zamknięte w poezji. Docenili interpretację tekstu oraz odnalezienie własnej drogi mierzenia się z dziełem literackim. Nagrodę wręczyła Pani Małgorzata Rauch, Podkarpacki Kurator Oświaty. Gratulujemy! To już drugi sukces naszej szkoły w tym przedsięwzięciu, realizowanym wspólnie przez Teatr im. W. Siemaszkowej, Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Podkarpackiego. W roku 2021 otrzymaliśmy pierwsze miejsce za spektakl „Piaskownica”.