Przyłączyliśmy się do piątej edycji akcji Jarosławskie MotoMikołaje, której głównym organizatorem jest Mototrasa. Przedsięwzięcie polega na zbiórce darów dla dzieci, a następnie zawiezieniu upominków przez jarosławskich motocyklistów pod wskazane adresy. Prezenty zostaną przekazane tym, na których twarzyczkach chcielibyśmy szczególnie zobaczyć uśmiech – małym pacjentom Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu oraz okolicznych szpitali, a także podopiecznym pobliskich domów dziecka i Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.
Każdy może wesprzeć akcję, przynosząc do szkoły słodycze, artykuły papiernicze i nieużywane zabawki. Zbiórka potrwa do 6 grudnia. Zachęcamy do udziału!
402498483 832222022035219 2175399639867956667 n