"Nie zmarnuj swojego życia" – pod takim hasłem 7 grudnia na korytarzu II piętra odbył się koncert hiphopowy zespołu RYMcerze [RMC]. Członkowie grupy, Łukasz Bęś i DJ Yonas, spotkali się z uczniami klas 6-8. Zaprezentowali swoje utwory oraz podzielili się własną historią, w tym walką z nałogami i dążeniem do realizacji marzeń. Koncert wpisał się w program profilaktyczny, realizowany w naszej placówce. Finałem półtoragodzinnego spotkania było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na komiks „Żyj zdrowo bez uzależnień”. Spośród 77 zgłoszonych prac, jury nagrodziło 14 i wyróżniło 8. Wśród laureatów znaleźli się: Zuzanna Gdyk, Maja Osińska, Oskar Pryjda, Milena Bułas, Maria Kłoda, Franciszek Balicki, Patrycja Pelc, Maciej Środek, Zuzanna Chrobak, Ambra Mitkowski, Anna Dryś, Dominik Tamsaout, Aleksandra Wojtowicz i Filip Więcyk. Wyróżnienia otrzymali: Maja Chomont, Mikołaj Smorąg, Maja Kalińska, Olivia Wardyga, Emilia Dzień, Maja Chrapek, Wiktoria Kamińska i Karolina Jagieła.
Nagrodzonym gratulujemy, a naszym Gościom dziękujemy za obecność. Widok uczniów ustawiających się w kolejce do wspólnych zdjęć i otrzymania autografów mówił sam ze siebie…