Podobno od przybytku głowa nie boli, ale tym razem zakręciło się nam w niej od ilości Mikołajów… Jak już informowaliśmy, przyłączyliśmy się do piątej edycji akcji Jarosławskie MotoMikołaje, której głównym organizatorem jest Mototrasa. Przedsięwzięcie polegało na zbiórce darów dla dzieci, na twarzach których szczególnie chcielibyśmy zobaczyć uśmiech. Chodzi m.in. o małych pacjentów Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu oraz okolicznych szpitali, a także podopiecznych pobliskich domów dziecka i Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.
8 grudnia siwobrodzi panowie na motocyklach przybyli do naszej szkoły z wizytą. Zanim odebrali zgromadzone przez nas podarunki, spotkali się z młodszymi uczniami i przedszkolakami. Wyrazili też swoją wdzięczność za otwarte serca na potrzeby tych, których los nie rozpieszcza.