Jarosławski Jarmark Bożonarodzeniowy to już tradycja. Tym razem impreza trwała od 8 do 10 grudnia. Jedno ze stoisk na Rynku prowadzone było przez miejscowy sztab WOŚP (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Jarosław.). Wśród obsługujących stragan nie zabrakło uczennic z naszego Szkolnego Koła Wolontariatu. Dochód ze sprzedaży wystawionych produktów pomoże zorganizować w naszym mieście akcję Jurka Owsiaka, która zaplanowana jest na 28 stycznia. Tym razem zagramy, by wesprzeć leczenie chorób płuc po przebytym koronawirusie. Oczywiście wśród kwestujących będą uczniowie "Czwórki" i wspierający ich nauczyciele.
❤❤❤