Szkoła pełna uczniów, którzy z własnej woli przyszli tutaj na godz. 17 i spędzili w murach "Czwórki" trzy godziny - tak w skrócie można opisać czwartkowy (21 grudnia) przedświąteczny wieczór filmowy. W przedsięwzięciu wzięło udział 96 uczniów klas 4-6. Opiekę nad nimi sprawowali nauczyciele oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z klas starszych. Tym razem siedzenie w ławkach nie wchodziło w grę. Podczas projekcji filmów widzowie byli zaopatrzeni w poduszki, koce, śpiwory, karimaty - tak, by każdemu było wygodnie. Do tego obowiązywał luźny strój ze świątecznym akcentem. Jak w prawdziwym kinie, nie zabrakło też przekąsek. W przerwie można było porozmawiać, pożartować i pokolędować. Atmosfera była nie do opisania. Dlatego z pewnością kolejne tego typu wieczory przed nami...