6 tysięcy 600 złotych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) – tyle udało się zebrać podczas szkolnego kiermaszu i loterii, które odbyły się 25 stycznia. Amatorów kanapek, ciast, ciasteczek i gofrów, a także fantów ukrytych w losach nie brakowało. Przedsięwzięcie towarzyszyło karnawałowej imprezie: zabawie dla dzieci z pierwszego etapu edukacji i dyskotece dla uczniów klas 4-8 (post wcześniejszy). Szkolne Koło Wolontariatu, Samorząd Uczniowski oraz Rada Rodziców dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Szczególne słowa wdzięczności należą się sponsorom. Ich hojność sprawiła, że nagrody ukryte w losach dały wiele radości, a bufet był obfity. Do grona darczyńców należą:
E.Leclerc w Jarosławiu
Don Mateo - Bar w Markowej