Nasi uczniowie stali się twarzą kampanii Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Przemyślu Filia w Jarosławiu, przebiegającej pod hasłem „Lektury są fajne”. Przedsięwzięcie ma zachęcać dzieci i młodzież do czytania - zwłaszcza pozycji ujętych w szkolnym kanonie obowiązkowym. Projekt ukazuje też korzyści wypływające z obcowania ze słowem pisanym. Nagrany przez nas spot będzie prezentowany na profilu facebookowym jarosławskiego oddziału biblioteki oraz stronie internetowej głównej placówki, obejmującej swym zasięgiem całe Podkarpacie. Z czasem do akcji mają przystąpić inne szkoły. My jako pierwsi zostaliśmy ambasadorami czytania.