Jeśli Państwa pociecha zaczyna we wrześniu pierwszą klasę lub przygotowanie przedszkolne w oddziale zerowym, to zapraszamy w niedzielę, 25 lutego, na Dzień Otwarty Szkoły. Rodzice będą mogli zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną, a dzieci wziąć udział m.in. w zajęciach plastycznych, sportowych, rytmicznych czy ekologicznych. Na małych gości czekać będą gry matematyczne, zabawy językowe i magiczny dywan. Przyszli pierwszoklasiści i przedszkolaki poznają podstawy pierwszej pomocy. Odsłonimy przed nimi tajniki świata biologii, fizyki, robotyki i laboratoriów przyszłości. Wszystkich ugościmy w naszej kawiarence.
Do zobaczenia 25 lutego w godzinach 11.00 – 15.00!
 dzien otwarty 24 25