„Uczestniczę we wspólnocie Kościoła” – pod takim hasłem przebiega tegoroczny konkurs biblijny dla uczniów szkół podstawowych archidiecezji przemyskiej. 5 marca w Kolegiacie Jarosławskiej odbył się etap dekanalny zmagań nad znajomością Pisma Świętego. Uczestniczyło w nim po troje przedstawicieli szkół z terenu 10 parafii dekanatu Jarosław I (zwycięzcy etapu szkolnego). Stawką dla trzech najlepszych osób było zakwalifikowanie się do finału diecezjalnego, który odbędzie się 25 kwietnia w Przemyślu. Pierwsze miejsce zajął nasz uczeń, Mikołaj Smorąg z klasy 6 b. „Czwórkę” reprezentowali również: Maja Blok (7 c) i Mateusz Kowal (6 b). Gratulujemy!