Podczas rekolekcji szkolnych (18 - 20 marca) mieliśmy okazję wysłuchać Sióstr Dominikanek z Mielżyna koło Gniezna. Ich opowieści, połączone z projekcją slajdów, pozwoliły nam poznać podopiecznych prowadzonego przez zakonnice domu. Jest to ośrodek dla niepełnosprawnych dzieci i dorosłych. Choć los nie szczędził tych osób, potrafią być bardzo pogodnymi ludźmi i cieszyć się z każdego przejawu życzliwości ze strony innych. Dlatego postanowiliśmy wysłać do naszych bohaterów wielkanocne życzenia. Karteczki własnoręcznie przygotowali młodsi uczniowie. Natomiast starsi zredagowali życzenia. Radosnego Alleluja!