Szkoła Podstawowa nr 4
im. Stefana Żeromskiego
w Jarosławiu

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Wielu absolwentów nauczyło się w naszych murach empatii i niesienia pomocy potrzebującym. Nieocenione w promowaniu takiej postawy jest Szkolne Koło Wolontariatu. W działalność charytatywną zaangażowana była spora grupa ósmoklasistów. 12 wyróżniających się z tego grona osób otrzymało nagrody. Są to: Ambra Mitkowski, Nadia Rokosz, Julia Birek, Karolina Jagieła, Marcel Kantor (kl. 8 a) oraz Emilia Kwietniowska, Maja Chrapek, Milena Bułas, Jagoda Kamińska, Julia Kornafel, Dominik Tamsaout i Michał Magdoń (8 b).
Gratulujemy. Kończycie naszą szkołę… pozostańcie jednak tak otwarci na potrzeby innych jak dotąd!
wolonariat

facebook

facebook

facebook

facebook

logo unii europejskiej