Drugą nagrodę zdobyli nasi uczniowie podczas wojewódzkiego finału projektu TEATR W SIECI/NATENCZAS. Młodzi aktorzy z klas: 7 b, 8 a i 8 c zaprezentowali 4 października na scenie Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie spektakl oparty na filmie „Noting him/her". Ponadto Dawid Wańczycki – Drąg (kl. 8 a) otrzymał indywidualne wyróżnienie za męską kreację aktorską. Konkursowy występ poprzedziła dwutygodniowa praca pod kierunkiem artystycznym Pani Magdaleny Kozikowskiej-Pieńko, aktorki „Siemaszkowej”. Jurorzy uznali nasze przedstawienie za udane przeniesienie scenariusza filmowego na deski teatru oraz naturalne pokazanie wykreowanego świata. To już kolejny sukces uczniów „Czwórki” w przedsięwzięciu realizowanym w ramach Przestrzenie Sztuki Rzeszów. W roku 2021 otrzymaliśmy pierwsze miejsce za spektakl „Piaskownica”, a w 2023 – drugą nagrodę za etiudę pt. „Tam albo nie tam”. Gratulujemy!