Przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli 16 października w miejskich obchodach Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się w Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki. Uczniowie SP 4 zaprezentowali gościom uroczystości spektakl oparty na filmie „Nothing him/her". Przypomnijmy, że 4 października w Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie przedstawienie zdobyło drugą nagrodę podczas wojewódzkiego finału projektu TEATR W SIECI/NATENCZAS.
W trakcie jarosławskiej gali nauczyciele szkół miejskich odebrali nagrody przyznane przez dyrektorów. W tym gronie nie zabrakło pedagogów „Czwórki”. Święto Edukacji wiąże się również z wyróżnieniami przyznawanymi na wyższych szczeblach. W tym roku Pani Dyrektor Grażyna Sobczuk została uhonorowana nagrodą Ministra Edukacji Narodowej. Gratulujemy!