Szkoła Podstawowa nr 4
im. Stefana Żeromskiego
w Jarosławiu

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

W dniach 04-05 kwietnia 2022 r. w miejscowości Zarzecze odbyły się mistrzostwa województwa podkarpackiego w wieloboju gimnastycznym dziewcząt organizowane przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy  w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięły udział  nasze dwie reprezentacje. W młodszej kategorii wystąpiły Izabela Warchoła kl. 5 c , Ambra Mitkowski kl.6 a   i Nikola Tarkowska kl.4 a, w kategorii Igrzysk Młodzieży: Karolina Osada i Alicja Kluz z kl.8d oraz Dominika Jop kl. 8 b. Dziewczęta młodsze, które debiutowały na mistrzostwach zdobyły bardzo dobre VI miejsce. Indywidualnie, najwyżej sklasyfikowana   została Izabela Warchoła, która wywalczyła VII miejsce w układzie ćwiczeń  wolnych,  X miejsce w układzie ćwiczeń równoważnych i wieloboju.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewczęta w bardzo dobrym stylu obroniły tytuł Mistrzowski wywalczony podczas  ostatnich zawodów przed przerwą pandemiczną. Mistrzynie województwa oprócz złotego medalu w drużynie zdobyły dodatkowo siedem medali w konkurencjach indywidualnych.

Oto wyniki konkurencji indywidualnych:

Dominika Jop  - II miejsce w skoku przez skrzynię , II miejsce w ćwiczeniach równoważnych, II miejsce w wieloboju

Karolina Osada – II miejsce w układzie ćwiczeń wolnych, III miejsce w ćwiczeniach równoważnych            i III miejsce w wieloboju.

Alicja Kluz – III miejsce w ćwiczeniach wolnych.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom  wspaniałego startu w zawodach .

IMG 0310IMG 0312IMG 0313IMG 0314IMG 0322IMG 0323IMG 0324IMG 0325IMG 0331IMG 0332IMG 0333IMG 0334IMG 0336IMG 0337IMG 0338